Eskiz Yapı İnşaat Proje San.Tic.Ltd.Şti. - Yuvanızın Mimarı

Başkanın Mesajı

 

Kuruluş felsefesinde insan ve insana hizmet olan Eskiz Yapı, konut projeleri ile faaliyetlerine başlamıştır.
Ekonomik krizle baş etmeye çalışan, dünya ülkeleri karşısında hızla büyüyen, Türkiye ekonomisine katma değer üreten ve istihdam oluşturan Eskiz Yapı çalışanlarıyla ve çözüm ortaklarıyla birlikte her geçen gün hızlanarak büyümeye devam etmektedir.

Bugün, başarılı geçen yılların ardından başarılı konut projeleri yapmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin saygın şirketlerinden biri olan Eskiz Yapı, yenilenen teknolojiler, yeni metotlar, değişen yapım teknikleri ile küresel dünyanın gereklerine, çağın teknolojik altyapısına, kullanım gereksinimlerine ve ihtiyaca göre uygulamaya koyduğu sayısız projeleri ülkemizin ve halkımızın hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Eskiz Yapı, ülkemize ve toplumumuza karşı sorumluluğunun bilincindedir. Bu sorumluluğunu yalnızca inşaat projeleri ile değil, çevre ve sosyal sorumluluk projeleri ile de yerine getirmekteyiz. Her projemizde insan odaklı olarak faydalı ve nitelikli projeler üreterek yarınlara sürdürülebilir, temiz bir çevre bırakma gayretindeyiz.

Eskiz Yapı’nın bugünlere gelmesinde katkısı ve emeği olan bütün çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederim.
Sevgi ve Saygılarımla,

Eskiz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı
Gülabi KALEM